ABADA Capoeira Poznań

Forum poznańskiej sekcji ABADA Capoeira
Teraz jest 8 maja 2024, o 15:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 marca 2010, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 września 2009, o 08:54
Posty: 41
Ja nie dam rady (konczylbym o 18 prace), poniewaz zachorowalo mi sie, ale dzieki Quatiemu mam plan treningowy, wiec pojade juz od dzis na nim. Przykro mi Kuba, bo chetnie wzialbym udzial w twoim pokazie. Dajcie czadu, niech im majty spadna!

Pozdro :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 marca 2010, o 13:11 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 23:31
Posty: 678
Lokalizacja: Poznań
Radzisław napisał(a):
A ja ponawiam prośbę o spodnie...


Ok Radek, te które JA normalnie używam na pokazy są mi za duże, więc przyniosę je na dzisiaj (ogarnij tylko jakiś pasek albo co), pewnie w nie wejdziesz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 marca 2010, o 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 września 2009, o 12:05
Posty: 32
Lokalizacja: Strykowo
Alegria napisał(a):
Radzisław napisał(a):
A ja ponawiam prośbę o spodnie...


Ok Radek, te które JA normalnie używam na pokazy są mi za duże, więc przyniosę je na dzisiaj (ogarnij tylko jakiś pasek albo co), pewnie w nie wejdziesz.

dziękować, dobry człowieku ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 marca 2010, o 15:33 
Offline

Dołączył(a): 9 czerwca 2008, o 18:46
Posty: 18
1. Quati
2. Alegria
3. Staszek
4. Tater
5. Seba
6. Asia (jako statysta i coro )
7. Oczywiście Ja, Kuba
8. Dawid już nie taki mały
9. Sardinha
10. Inka ;)
11. Radek
12. Natalia :)
13. Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 marca 2010, o 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 czerwca 2008, o 22:00
Posty: 78
Lokalizacja: Poznań
Ja niestety przed pokazem naciągnąłem ścięgna w śródstopiu i zamiast na pokazie z Wami odwiedzałem chirurga w szpitalu, także tydzień mam odpoczynku od treningu. :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 marca 2010, o 23:12 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 23:31
Posty: 678
Lokalizacja: Poznań
Pokaz wyszedł dobrze jak na warunki, w jakich go mieliśmy zrobić (aaaale urrrrwał, ależ to była mała scena :o ). Dzięki wszystkim, którzy się stawili, za pomoc w organizacji.

Jeśli miałbym mieć jakiekolwiek uwagi, to uważajcie na to, jak się ustawiacie na otwartej pokazowej "roda". Znowu była sytuacja, że z jednej strony są 3-4 osoby, a z drugiej reszta. Tutaj nie było za bardzo jak tego poprawić (jedynie chyba Ola przeszła centralnie przed sceną i to jest w sumie jedyna opcja na zachowanie porządku w takich warunkach, bo lepiej przejść przed grającymi/solującymi osobami, niż żeby była tak strasznie niesymetryczna "roda").

Wreszcie cieszę się, że frekwencja na treningach trochę się ustabilizowała, no i klimat sprzyja (sporo zabawy w Amazonas, a potem nienajgorsza atmosfera podczas śpiewania, chociaż teraz bardziej stawiałem na nauczenie Was tekstu, a nie na to jak głośno macie śpiewać). Szijet, dygresja... :?

POKAZ DOBRY.

Musimy robić ich więcej i jak tylko będzie opcja, ogarniać te tematy. Jak widać, mamy już kadrę zdolną "coś" pokazać (dla laika to i tak będzie dużo, bo ludzie często widzą capo po raz pierwszy), zawsze można też zaprosić Śrem czy nawet Bydgoszcz lub Wrocek i zrobić mega pokaz. Babka ze szkoły już oferowała wstępnie, że jakby były jakieś "dni sportu" czy coś w ten deseń, to możemy wystąpić (tym razem na boisku).

Gimnazjaliści w sumie nienajgorszy target.

Niedługo ogarniemy akcję: plakaty. Robi się ciepło, czas rozkręcać temat. Tym razem nie "wyjdzie jak zawsze", tylko robimy to dobrze. Wszyscy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 marca 2010, o 15:12 
Offline
Administrator

Dołączył(a): 4 czerwca 2008, o 12:51
Posty: 392
dobrze, że to ogarnęliście :)) dziękuję osobom, które mnie odwiedziły:))) myślę, że było miło...szkoda tylko, że ludzie o tej godz. wchodzili jeszcze do cafe i nie do końca mogłam poświęcić wam swoją uwagę!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL